גירושין ברגישות, בנחישות ובתבונה, תוך הגנה על ילדיך, עסקיך, נכסיך וזכויותיך

5 טיפים לגירושים נקיים ללא פלילים

גירושים הם אירוע טראומתי ומכריע בחייהם של בני זוג. זהו מהלך לא קל שרבים נוטים להישאב אליו במתכונתו המכוערת שתשאיר את המשפחה קרועה ושבורה. ישנם מהלכים רבים של גירושים, קשים פחות או יותר. המכוערים ביותר הם אלו אשר מערבים פלילים. ישנם אינספור מקרים של הליכי גירושים אשר נמסכו בפלילים, מהאשמות שווא ועד תלונות אמתיות לסכנת חיים מצד אחד מבני הזוג. ממיטב עורכי הדין הפליליים ליקטנו מגוון טיפים אשר יעזרו לכם לא להסתבך במורכבות המשפט הפלילי.

לייעוץ גירושין מיידי 24/7

או מלא/י פרטיך להלן

שימוש בראיות

לכל תלונה אשר אתם מעוניינים להוכיח או להכחיש בבית משפט, עליכם להביא ראיות ולהוכיח את צדקתכם. בהתייעצות עם עורך דין תגלו שכדאי להתכונן היטב להליך גירושים ולהתחיל לאסוף כל מידע שיוכל להועיל לכם (ראה מאמר "כיצד מתכוננים לגירושין מתוכננים או צפויים?"). כל אלו יכולים לשמש אתכם אחר כך בהליכים ונוסף על כך, אמצעים כמו הקלטת שיחות יכולים להתברר כהגנה טובה מפני האשמות שווא.

אל תימשכו בלשונכם

כל עורך דין פלילי יזכיר לכם את המשפט המוכר “סייג לחוכמה שתיקה”. סביר להניח שבן זוגכם מכיר בעצת איסוף ראיות בדומה אליכם, על כן, ייתכן שגם הוא מציב לכם מלכודת וינסה למשוך אתכם לומר דברים שיכולים להפלילכם או להציג אתכם בצורה שלילית בבית המשפט. זכרו זאת ואל תתפתו לאבד שליטה על המילים היוצאות מפיכם. בסופו של דבר, עדיף להפסיד במערכה של ויכוח מאשר להפסיד בקרב בבית משפט.

נהלי שימוש בחוקר פרטי

התייעצו עם עורך הדין המתמחה בגירושין בטרם כל פניה לחוקר פרטי לאיסוף מידע על בן הזוג. גם אם תשיגו את המידע המפליל ביותר על בן הזוג, הדבר יכול להתברר כחרב פיפיות במידה והייתה עבירה כלשהי על החוק להגנת הפרטיות במהלך החקירה. על כן היזהרו ואל תתנו יד לביצוע מהלכים לא חוקיים שבסופו של דבר יפילו אתכם יחד עם בן הזוג.

קור רוח

תהליך הגירושים כמו שהזכרנו יכול להפוך לשלב מאוד מכוער ולא נעים בחיים. עורך דין המתמחה בגירושין יכין אתכם לתהליך ולקשיים רגשיים כגון עצבים, צער וכאב עמוק. בשל הסיטואציה המצערת, אנשים נוטים לאבד קור רוח ולהשתמש באלימות מילולית או פיזית כלפי רכוש ואף כלפי אדם. כלל עורכי הדין ידגישו לכם את החשיבות של להירגע, לשלוט ברגשותיכם ולא להישאב לאקט עליו תצטערו ושיגרום לכם להפסיד את התיק בבית המשפט.

לסיום, היעזרו בעורך דין המתמחה בתחום בלבד

רבים נוטים להיקלע לתמימות ושאננות שההליך יסתיים בשקט וברוגע, בזמן שהצד השני כבר הצטייד בעורך דין ואסטרטגית גירושים. אל תישארו מאחור ותיתנו לשני לקחת מכם את כל זכויותיכם. מצאו את עורך דין המומחה בעבירות פליליות הטוב ביותר שתוכלו להשיג, שמכיר את כל האסטרטגיות ויעזור לכם לצלוח את הליכי הגירושים מבלי להסתבך בפלילים.

שמרו על קור רוח, היו מודעים לסכנות, התייעצו עם עורך דין טוב ותוכלו לעבור את הליך הגירושים בצורה הטובה ביותר.

לקריאה נוספת

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בימים אלו אתם שוהים יותר זמן בבית בחברת בן או בת הזוג והילדים.
מצב זה מחדד ומקצין את מערכת היחסים ביניכם.
חלק מכם ישפרו ויעצימו את יחסיהם עם בן הזוג.
מאידך, חלק אחר יבין שאין לכם עתיד משותף, ועדיף שתיפרדו בהקדם.
בנסיבות אלו, עורך דין אברהם עזריאלנט מציע לכם שירות ייעוץ טלפוני מידי, בנושאי גירושין, ללא כל צורך להגיע למשרדינו.
כך תוכלו לפתח אסטרטגית גירושין רגישה, נחושה וחכמה, בצד נקיטת צעדי הכנה לגירושין וקידום פעולות דחופות. שרות ייחודי נוסף העומד לרשותכם הוא סיעור מוחות טלפוני, עם כמה עורכי דין בכירים, לפתרון בעיות גירושין סבוכות של מנהלים, אנשי הייטק, עצמאיים, יזמים ואחרים.
חייגו עכשיו: 0522-809080, או 1-800-60-90-80, ונשמח לסייע לכם.​

דילוג לתוכן