גירושין ברגישות, בנחישות ובתבונה, תוך הגנה על ילדיך, עסקיך, נכסיך וזכויותיך

דיני נישואין וגירושין

הספר דיני גירושין ונישואין

הספר דיני גירושין ונישואין נכתב כדי לתת לך תמונה מקיפה על כל הקשור בהליכי גירושין. למעשה איש אינו מתעניין בדיני נישואין אלא אך בדיני גירושין, שכן כאשר אנו נישאים האהבה מסמאת את עינינו. רק כאשר גירושין נצפים באופק אנו מנסים להבין את המציאות המשפטית ולהתעמק בהליכי גירושין.

בבסיסו הספר אינו מיועד לאנשים העומדים בפני גירושין אלא דווקא לסטודנטים למשפטים ולעורכי דין שאינם מתמחים בהליכי גירושין. המידע בספר הוא אך על הצד העקרוני – משפטי של גירושין, ואין לו כמעט נגיעה פרקטית להליכי גירושין מורכבים.

הכללת ספר הלימוד על גירושין באתר נועדה לתת רקע משפטי על גירושין גם לקבוצת האנשים המעורבים בהליכי גירושין, ולאו דווקא במעמד של מתגרש או מתגרשת. לפעמים הורים או חברים של מתגרשים רוצים להרחיב את
הבנתם בנושאי גירושין, כדי שיוכלו לסייע ליקיריהם. אך במקרים נדירים יש טעם למתגרשים עצמם להתעמק בדיני גירושין.

אם אתם עומדים בפני הליכי גירושין עדיף לכם להתעמק קודם כל ב"אסטרטגיה של גירושין" או "בטיפים ועצות למתגרשים" העומדים לרשותכם באתר זה.

הרי כי ידע הוא כוח וכי בהליכי גירושין הכוח הוא אשר מכריע את תוצאות הגירושין. ככל שתדעו יותר על גירושין כך יגדל הסיכוי שלכם לנצח את הגירושין. בקיצור "סוף גירושין בתכנון מוקדם".

תוכן עניינים:

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בימים אלו אתם שוהים יותר זמן בבית בחברת בן או בת הזוג והילדים.
מצב זה מחדד ומקצין את מערכת היחסים ביניכם.
חלק מכם ישפרו ויעצימו את יחסיהם עם בן הזוג.
מאידך, חלק אחר יבין שאין לכם עתיד משותף, ועדיף שתיפרדו בהקדם.
בנסיבות אלו, עורך דין אברהם עזריאלנט מציע לכם שירות ייעוץ טלפוני מידי, בנושאי גירושין, ללא כל צורך להגיע למשרדינו.
כך תוכלו לפתח אסטרטגית גירושין רגישה, נחושה וחכמה, בצד נקיטת צעדי הכנה לגירושין וקידום פעולות דחופות. שרות ייחודי נוסף העומד לרשותכם הוא סיעור מוחות טלפוני, עם כמה עורכי דין בכירים, לפתרון בעיות גירושין סבוכות של מנהלים, אנשי הייטק, עצמאיים, יזמים ואחרים.
חייגו עכשיו: 0522-809080, או 1-800-60-90-80, ונשמח לסייע לכם.​

דילוג לתוכן