גירושין ברגישות, בנחישות ובתבונה, תוך הגנה על ילדיך, עסקיך, נכסיך וזכויותיך

טיפים ועצות למתגרשים

אתרי גירושין רבים מציעים לך עצות וטיפים, שמטרתם לשפר את יכולתך להתמודד עם גירושים, בהנחה שאינך עו"ד גירושין מומחה ומנוסה…

במציאות, אם אכן אינך עו"ד גירושין עדיף לך להעסיק עו"ד כזה – זו העצה הטובה ביותר שנוכל לתת לך!

גירושין נחשב לאחד ההליכים המורכבים ביותר בתחום המשפט. חוק דתי בצד חוקי אזרחיים ומסורות עתיקות יומין משמשים בו בערבוביה. גירושים הם נגזרת של רגשות, ולפיכך רגשות עזים וחשיבה לא רציונלית משפיעים על הליכי גירושין יותר מאשר חשיבה רציונלית.

בהליכי גירושין מעורבים גם גורמים נוספים וביניהם ילדים, משפחה מורחבת, חברים, רשויות וכדומה.

למרבה הצער להליכי גירושין יש השלכה רבה על חייך בעתיד, ולכן חשוב כי הגירושין שלך יסתיימו בהשגת המטרות שהצבת לך טרם נכנסת להליכים – אם אכן הצבת מטרות גירושין סבירות, שבאמת יבטיחו לך ולילדיך עתיד טוב יותר!

השליטה בהליכים המשפטיים, כלכליים, חברתיים, משפחתיים, רגשיים ואחרים, המרכיבים את המושג גירושין, היא מורכבת ומסובכת. גם לאחר קריאת כל העצות והטיפים בנושא גירושין בכל אתרי הגירושין, הרציניים והפחות רציניים, לא יעלה בידך לנהל את הגירושין שלך בצורה שבאמת תועיל לך – ודי לחכימא ברמיזה.

טיפים ועצות שיועילו לך ניתן למצוא במקבץ מאמרים זה, בקישורים אשר בסוף המאמר. מטרת העצות והטיפים להליכי גירושין, המצויה באתר זה, אינה לקדם אותך להיות עו"ד גירושין, אלא לפרוש בפניך את הכללים הבסיסיים ביותר החלים על הליכי גירושין בישראל, ולהזהיר אותך מפני ביצוע טעויות. בשל המורכבות הרבה של הליכי גירושין, יש ל יותר סיכוי לטעות, מאשר לא לטעות…

על תכנון אסטרטגית גירושין שתועיל לך ניתן למצוא מידע בקובץ המאמרים "אסטרטגיה של גירושין", שנועד להבהיר לך את הפרמטרים הראשיים בתכנון אסטרטגי של הליכי גירושין. עליך להבין כי ללא קביעת אסטרטגית גירושין חכמה, עוד בטרם החל הליך הגירושין, אין כל סיכוי כי הליכי הגירושין יניבו את התוצאות הרצויות לך.

כל מי שמצוי בנושא גירושין יודע היטב כי גירושים הוא הליך שנשלט על ידי עורכי דין מומחים לגירושין ולמעשה תוצאות כל גירושין תלויה באיכות עורכי הדין שמייצגים אותך!

מטעם זה כדאי לך להתייחס למידע, לעצות ולטיפים כמידע תומך, ולהקדיש את מירב מאמציך לאתר ולשכור את עורכי הדין לגירושין המתאימים לך ביותר.

להבהרת המידע בנושאי גירושין, באתר זה, נשמח לשוחח עצך בטלפון 1800-60-90-80

הסקירה נכתבה בידי עו"ד גירושים אברהם עזריאלנט

דילוג לתוכן