עזריאלנט - עורך דין גירושין - להתגרש ברגישות ובתבונה
דף הבית גירושין וגט בישראל טיפים למתגרשים מאמרים פרסומים שלנו דיני משפחה ייעוץ מיידי אודות חברת עו"ד עזריאלנט

לייעוץ משפטי מיידי
מעורך דין לגירושין
חייגו אלינו 1-800-60-90-80
24 שעות - 7 ימים בשבוע

עו"ד עזריאלנט בתקשורת:

ספרים

גישור על מים סוערים

האם הוא בוגד

האם היא בוגדת

דיני נישואין וגירושין

גישור על מים סוערים - תקציר הספר

"גישור על מים סוערים", פורס בפניך את רזי הליך הגישור למטרת גירושין בצד הגישור המסחרי, בדרך של סיפורים המדגימים פתרון סכסוך גירושין בצד פתרון סכסוך מסחרי. גישור בין בני זוג אינו בהכרח לקראת גירושין. הוא משמש גם לפתרון סוגיות שונות בין בני זוג שפניהם אינם בהכרח לגירושין. המחבר - עורך דין עזריאלנט, מביא עימו ניסיון רב שנים בתחומי גירושין וגישור, נוגע בסוגיות זוגיות שונות, סוגיות שלרוב סופן גירושין.

תיאורי הגישור והשלכותיו מבוססים על ניסיונו רב השנים של המחבר כעורך דין לענייני גירושין בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני. בהקדמה למהדורה האינטרנטית מציין המחבר כי לטעמו בנושא גירושין, חסרונותיו של הגישור עולים על יתרונותיו שכן גישור הוא תהליך רציונאלי, ואילו גירושין הם תהליך אמוציונאלי. עיקר חסרונו של הליך הגישור בנושא גירושין הוא ההצפה של בעיות רבות, שללא הגישור לא היו עולות בהליכי גירושין רגילים. הדבר נובע ממחויבותו של המגשר לשני הצדדים, בשעה שעורכי הדין לענייני גירושין מחויבים אך ללקוח שלהם.

הספר מומלץ לכל מי שעלול להיקלע להליך גירושין או לקונפליקט משפחתי ו/או אחר, קראו את הספר גישור על מים סוערים

האם הוא בוגד - תקציר הספר

גירושין כתוצאה מבגידה הוא נושא חם במקומותינו. האם בגידה גוררת בהכרח גירושין? כמה פעמים בחייך שאלת את עצמך האם הוא בוגד? – כנראה שלא באמת ניתן לספור זאת...

אם התחבטת בשאלה זו, ובמיוחד אם את שוקלת גירושין, כדאי לך לקרוא את הספר "האם הוא בוגד", המצוי באתר זה. תמצאי בו דמיון רב לחייך ולמצבים בהם נתקלת עד כה ולמצבים, שקרוב לוודאי, תתקלי בהם בעתיד.

גם אם לא עלתה במחשבתך "שאלת האם הוא בוגד", לעיתים קרובות, עדיין רצוי שתקראי את הספר, שכן, ככל הנראה, שאלה זו תצוץ בראשך בעתיד ורצוי שתהיי מוכנה – לא רק לגילוי, אלא גם לנקיטת הליכי גירושין בידי בעלך... אם הינך נמנית על אותו קומץ מצומצם של נשים ברות מזל אשר מחשבה זו לא חלפה בראשן, הרי שקריאת הספר לא תסייע לך.

מהי בגידה? האם בגידה עבור אישה אחת תיחשב בגידה גם עבור אישה אחרת? מה לעשות במקרה של בגידה? האם לשבור את הכלים ולהתחיל בהליכי גירושין, או למחול ולתקן? – על שאלות אלה, כמו גם על רבות אחרות, תמצאי תשובה בספר זה.

מומחים שונים ובהם ביולוגים, פסיכולוגים, סוציולוגים ועורכי דין לנושאי גירושין ניסו לענות על השאלה מהם הגורמים לבגידה. מדוע מתעורר אותו יצר הגורם לבגידה? – הגורמים, הסיבות והגישות השונות מצויות בספר. הבנת סיבות הבגידה תעזור לך לגבש כיוון: גירושין או מחילה ותיקון.

מרבית הגברים הבוגדים ידאגו להסוותה באמצעים רבים ומתוחכמים. כיצד תדעי להבחין בבגידה של בן זוגך? הספר עונה על שאלות אלו באמצעות שיקולים תיאורטיים ובאמצעות שלל דוגמאות שיש בהן כדי להקל על "מלאכת הזיהוי".

מרגע שהוכחה בגידת בן הזוג, צצות השלכות הבגידה. אי הבנתן עלולה להוביל אותך לא רק להפסד אהובך, אלא אף להפסד רכוש משותף רב בעת גירושין. משכך, טרם קבלת כל החלטה רצוי לדעת את מגוון זכויותיך אם תחליטי על גירושין. חשיבות ההיוועצות בעורכי דין לענייני גירושין רבה אף בשלב "הרעיון שהוא בוגד בי" על מנת לתכנן את צעדייך.

קריאת הספר תצבע עבורך את מושג ה"בגידה" בצבעים מוחשיים, תיצוק לתוכו תוכן אמיתי, תסביר לך את משמעויותיה ותוצאותיה על מוסד הזוגיות, את המניעים לה, את דרכי ההתמודדות עימה ואת הקשר, או אי הקשר, להחלטה על גירושין, כל זה בספר האם הוא בוגד.

האם היא בוגדת - תקציר הספר

בגידה. עורכי דין. גירושין. האם זהו התסריט בכל מקרה של בגידה? האם חשבת אי פעם על השאלה האם היא בוגדת בך? ואם כן, האם התוצאה, מבחינתך, היא בהכרח גירושין? קרוב לוודאי שחשבת על כך... על פי הסטטיסטיקה של גירושין בישראל אם לא חשבת על כך סביר שתשאל את עצמך שאלה זו בעתיד - אם לפני הליך גירושין או שמא במהלך הליך גירושין. הספר מציג בפניך פרספקטיבה נכונה בנושאי בגידות ותוצאותיהן, לרבות גירושין.

גברים רבים שחוו בגידה מצד בת הזוג מצאו עצמם מתחבטים בשאלות רבות. אחת השאלות הנפוצות הינה "האם עשיתי משהו לא בסדר?" "האם זה בגללי?" – על שאלות אלו כמו גם על המניעים לבגידה, הגורמים לה, משמעויותיה וכד' ענו מומחים רבים לענייני גירושין, ובהם פסיכולוגים, ביולוגים, עורכי דין לענייני גירושין וסוציולוגים. בגידה זוכה לחידוד מיוחד בבית הדין הרבני, במסגרת הליכי גירושין, שם עורכי דין לענייני גירושין משתמשים בבגידה כקרדום לחפור בו.

לאחר שצצה "מחשבת הבגידה" עולה השאלה באיזו דרך לפעול? טיפול זוגי? דיאגנוזה של הקשר הזוגי? גירושין? עורכי דין? בלשים? בית משפט לענייני משפחה? בית דין רבני? כיצד ואם בכלל כדאי להוכיח את בגידת בן הזוג?

יש שינסו לבדוק את השאלה האם היא בוגדת בעצמם, יש שיעסיקו חוקר פרטי או מדובבת ויש שינסו בילוש ממוקד או איכון ממוחשב. רבים ישתמשו בשאלון, שמציע לך הספר! כל אחת מהדרכים עשויה להוביל אותך לממצאים שיועילו לך במסגרת הליכי גירושין בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני. יש מקרים רבים בהם החשדות מופרכים בעליל, ובמקום תביעת גירושין האישה צפויה לקבל "פיצוי" בדמות נישואין טובים יותר...

גברים רבים מוכנים לסלוח לבת זוגם כמעט על הכול מלבד בגידה. קרוב לוודאי, שאם תיווכח בבגידת אשתך תחליט להגיש תביעת גירושין לבית הדין הרבני. אם היא תדע שאתה יודע, סביר שכל אחד מן הצדדים יפנה לעורכי דין לענייני גירושין, ומשם ימשכו ההליכים בערכאת בית המשפט לענייני משפחה ו/או בית הדין הרבני.

לבגידה השלכות המשפיעות על אופן ניהול תיק גירושין, ובעיקר בשאלה מה היא ערכאת ההתדיינות המתאימה לך - האם בית המשפט לענייני משפחה או שמא בית הדין הרבני? היוועצות בעורך דין לענייני גירושין הכרחית כבר בשלב החשד לבגידה, בעיקר בנושא מה מותר ומה אסור ובנושאי תיעוד. תכנון אסטרטגי עשוי לסייע בידך בהמשך ההליכים, ולאו דווקא בהליך של גירושין (כך למשל בהליך של שלום בית באמצעות הסכם מאושר על ידי בית משפט לענייני משפחה או בית דין רבני, בו תוכל להבטיח זכויותיך למקרה של גירושין בעתיד).

אם תחליט על גירושין, הוכחת הבגידה וזהות בן הזוג של האישה, יקנו לך כוח רב במו"מ על תנאי גירושין. על פי דין תורה אישה בוגדת אסורה על בעלה ובועלה. במהלך גירושין, בהם הוכחה בגידה, מציין בית הדין הרבני בתעודת הגירושין את שמו של המאהב, והאישה לא תוכל להינשא לו לעולם! נשים רבות המתכננות גירושין, עושות זאת על יסוד תכנית להמשיך עם המאהב. משכך, הן נוטות לעשות, בעת גירושין, ויתורים רבים, ובלבד שלא תיחשף הבגידה בפני הדיינים.

לימוד נושא הבגידה מזוויות שונות, המוצגות בספר. עשויה לסייע לך בתכנון הליכי גירושין, במהלך הליך גירושין ואף לאחר סיום הליכי הגירושין, בעת שתבסס יחסיך עם בת זוג חדשה! כל זה בספר האם היא בוגדת

דיני נישואין וגירושין - תקציר הספר

הסטטיסטיקה בישראל קובעת כי על כל שלושה זוגות מתחתנים – זוג אחד יגיע להליך גירושין. מאז שנושאים הקשורים בהליכי גירושין הפכו כה פופולאריים נפוצו בישראל "מומחים" רבים לענייני גירושין. כך למשל, כל מי שחווה הליך גירושין הופך מיידית מומחה גירושין בר סמכא מטעם עצמו. תופעה נפוצה נוספת היא עיסוקם של עורכי דין רבים בתחום הגירושין הגם שזהו אינו תחום מומחיותם. אם כן, עולה השאלה את מי לשאול? כיצד לדעת ולהבין סוגיות כל כך רבות בנושא גירושין שהוא כל כך רחב?

הספר עוסק בסוגיות רבות ובתחומי גירושין רבים, לרבות בענייני פרוצדורה של גירושין, בהבדלים בין בית המשפט לענייני משפחה לבית הדין הרבני, במזונות, בתנאי כריכה בבית הדין הרבני וכד'.

קריאת הספר אין בה משום "דיפלומה" משפטית והקניית מומחיות בתחומי גירושין למיניהם, אולם יש בה כדי ליתן מרחב התמצאות בתחום משפטי סבוך ומורכב כדוגמת גירושין. הספר הינו תקציר משפטי לעורכי דין, סטודנטים למשפטים, אקדמאים ובעלי השכלה רחבה המציג את דיני הנישואין והגירושין בראי המשפט העברי, הישראלי ובינלאומי תוך מתן דגש להליכים ולדינים בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני.

בספר מענה לסוגיות רבות המתעוררות בהליך גירושין קיים או בהליך גירושין עתידי. יחד עם זאת, יש לעשות שימוש מושכל ומבוקר במידע בנושא גירושין שכן שימוש לא נכון עלול להזיק לתיק הגירושין שלך.

בנוסף, עוסק הספר גם בדיני נישואין וב"דרכי התאגדות" שונות כדוגמת "ידועים בציבור". מהם ידועים בציבור? מה השוני בין ידועים בציבור לבני זוג נשואים? מה עדיף? האם גם ידועים בציבור עוברים הליך של גירושין? האם גם על ידועים בציבור לפנות לעורכי דין לענייני גירושין? ועוד.

על מנת שלא להיצמד לטקסט "יבש" הספר בנוי מדוגמאות רבות הלקוחות מתיקי גירושין אמיתיים שארעו הן בבית המשפט לענייני משפחה והן בבית הדין הרבני.

בכתיבת הספר יושמו אמצעים שנצברו לאורך שנים רבות של ניסיון בנושא גירושין, קראו את הספר דיני נישואין וגירושין

קבלת ייעוץ משפטי
לייעוץ משפטי מיידי מעורך דין לגירושין
חייגו אלינו 1-800-60-90-80
24 שעות - 7 ימים בשבוע
לייעוץ מידי בדואר אלקטרוני
הקליקו כאן

שיתוף עמוד זה ברשתות החברתיות:

סניפים ארציים - חברת עזריאלנט עורכי דין גירושין - חלק 2
פרסומים - חברת עזריאלנט עורכי דין גירושין
אודות חברת עורכי דין גירושין - עזריאלנט
טלפון חברת עורכי דין גירושין עזריאלנט
פרסומים - חברת עורכי דין גירושין - עזריאלנט
מספר טלפון שיחת חינם - עזריאלנט: עורכי דין גירושין
הסכמי גירושים דוגמה של הסכם גירושים
הסכמי גירושים טפסים ליישוב סכסוך
copyright
סקר החודש:
מהם דמי המזונות
הראויים לילד אחד?
עד 1000 ש"ח
1001 - 1500 ש"ח
1501 - 2000 ש"ח
מעל 2000 ש"ח

צפה בתוצאות הסקר
תל אביב
ז'בוטינסקי 24 (פינת דיזינגוף 217)
טל' 03-5277088, פקס 5277099
חיפה
פל-ים 2, בניין אורן, קומה שלישית
טל': 04-8666030, פקס 8666050
ירושלים
עמק רפאים 43 א', קומה שלישית,
המושבה הגרמנית, ירושלים
טל' 02-6250150, פקס 6244221
באר שבע
פסאז' רסקו, 121, (קומת חנויות)
טל' 08-6288966, פקס 6288967
כל הזכויות שמורות © azr.co.il 2002-2017 - חברת עורכי הדין עזריאלנט, מומחים לענייני גירושין | גוגל+‏