גירושין ברגישות, בנחישות ובתבונה, תוך הגנה על ילדיך, עסקיך, נכסיך וזכויותיך

היא בוגדת – אקורד סיום

אקורד סיום

אם הגעת עד הלום נראה שמגיע לבת זוגך שתבדוק אותה. בינינו, אתה חושד בה, אחרת לא היית קורא שורות אלו. עדיף לשניכם כי תוכיח את חשדך ותנקוט את הפעולות המתבקשות או תקבור אותו לעולמים, שכן מערכת יחסים הבנויה על חשד מתמיד נדונה מראש לסוף רע.

אם בת זוגך הייתה נשאלת, סביר להניח שגם היא הייתה רוצה שתבדוק אותה, שכן ישנן רק שתי אפשרויות:

א. חשדך אינו מוצדק, אולם כתוצאה ממנו היחסים ביניכם אינם מתפתחים כראוי, והיא סובלת לא פחות ממך ואולי יותר, שכן היא אינה יודעת למה אתה כה מסויג ממנה.

ב. חשדך מוצדק, ואז אתה תוציא עבורה את הערמונים מהאש, ותחסל את מערכת היחסים, שנדונה לכישלון בלאו הכי, או ש"תנער" אותה והיא תשנה צורה.

יהיה המצב אשר יהיה, אתה חייב לעצמך ולבת זוגך לדעת, וכעת יש לך את כל הכלים להשיג תוצאה זו.

אם תחליט בכל אופן לנקוט במדיניות "בת היענה", לטמון את ראשך בחול, ולא להתייחס למציאות סביבך, אנו מציעים לך לנהוג כאילו בדקת וגילית שאין ממש בחשדותיך, ובת זוגך "חפה מפשע". הטעם לכך הוא פשוט – אם היא אכן חפה מפשע, אזי זו מדיניות נכונה, ואם היא "רועה בשדות זרים", עצם החשד שמנקר בליבך לא יעלה ולא יוריד, אם אין בכוונתך לבדוק אותו.

ידע הוא כוח – ועתה הכוח בידך. אם תשתמש בכוח זה בקור רוח, בתבונה וברגישות, אין ספק שתדע לכוון צעדיך כך שאיכות חייך תשתפר.

בימים אלו אתם שוהים יותר זמן בבית בחברת בן או בת הזוג והילדים.
מצב זה מחדד ומקצין את מערכת היחסים ביניכם.
חלק מכם ישפרו ויעצימו את יחסיהם עם בן הזוג.
מאידך, חלק אחר יבין שאין לכם עתיד משותף, ועדיף שתיפרדו בהקדם.
בנסיבות אלו, עורך דין אברהם עזריאלנט מציע לכם שירות ייעוץ טלפוני מידי, בנושאי גירושין, ללא כל צורך להגיע למשרדינו.
כך תוכלו לפתח אסטרטגית גירושין רגישה, נחושה וחכמה, בצד נקיטת צעדי הכנה לגירושין וקידום פעולות דחופות. שרות ייחודי נוסף העומד לרשותכם הוא סיעור מוחות טלפוני, עם כמה עורכי דין בכירים, לפתרון בעיות גירושין סבוכות של מנהלים, אנשי הייטק, עצמאיים, יזמים ואחרים.
חייגו עכשיו: 0522-809080, או 1-800-60-90-80, ונשמח לסייע לכם.​

דילוג לתוכן