גירושין ברגישות, בנחישות ובתבונה, תוך הגנה על ילדיך, עסקיך, נכסיך וזכויותיך

גירושין, קורונה ועוד – הכל בגלל הכלב…

עד שגילתה תסמיני קורונה ונכנסה להסגר ביתי, הייתה סוזי אישה תוססת ודינמית. מבוקר עד ערב דאגה למשפחתה הענפה: דורון, ארבעה ילדים ואימו הקשישה של דורון. היה לה מרץ בלתי נדלה. היא הייתה מתעוררת בבוקר, מכינה ארוחת בוקר לכולם, סנדויצ'ים לילדים, ארוחת צהרים לדורון, ורק לאחר מכן הייתה חשה לעבודתה במשרד רואי החשבון. החולשות היחידות שהיו לסוזי היו הריצה היומית והכלב סטיב.

אחרי שהילדים היו כבר במיטות, הייתה יוצאת סוזי, יום יום, באדיקות שלא תאמן, לריצה היומית עם סטיב וחוזרת אחרי כשעתיים, עייפה אך מרוצה. דורון ניסה להצטרף כמה פעמים לריצה, אך לא הצליח לעמוד בקצב של סוזי וסטיב וויתר. 

כאשר סוזי נכנסה להסגר ניסה דורון להציע לה לטייל עם סטיב מידי פעם, אך היא סירבה בכל תוקף ומצאה לכך סיבות מוזרות שלא התקבלו על דעת דורון. ערב אחד, כאשר סוזי נרדמה  קרב סטיב אל הדלת והחל מיילל בכמיהה לצאת. נכמרו עליו רחמיו של דורון והוא החליט לצאת עימו לטיול קצר. דקות ספורות לאחר שיצאו מהבית, החל סטיב לרוץ במהירות ונעלם. שעה שלמה ניסה דורון להתחקות על עקבותיו, אך ללא הועיל – הכלב פשוט נעלם. דורון לא ידע מה הוא הולך לספר לאשתו, שהכלב היה ממש בבת עינה.

בדרכו חזרה הביתה ראה דורון לפתע דלת נפתחת ושכן, שבקושי הכיר, מנסה לגרום לכלב לצאת החוצה, חרף חוסר רצונו המופגן של הכלב. בסוף, אכן הכלב יצא והמתין ליד דלת בית השכן. דורון התקרב לאספו, והבחין כי גם שמו של השכן, שהופיע על דלת הכניסה. הוא סטיב… דורון הבין את משמעות המחזה שנגלה לנגד עיניו, במיוחד שנזכר כי לפני חודשים רבים הסתובבו בשכונה שמועות מעורפלות, שחיברו בין אשתו לבין השכן סטיב.

דורון היה מספיק חכם כדי לא לומר מילה לסוזי או לכל אדם אחר. הוא חשב מה הוא רוצה שיקרה. מחד, סוזי הייתה מאוד תורמת ושירותית עבורו ועבור הילדים. מאידך, מזה שנים אין ביניהם דבר חוץ מנימוס, התחשבות ומחוות של חיבה. הוא החליט להתייעץ עם עורכי דין מומחים לגירושין, ובסופו של יום הבין שהבעיה היא ביסודה כלכלית ולא רגשית. במסגרת הייעוץ הבין דורות כיצד לבסס הפרדה רכושית בינו ובין סוזי וכיצד למנוע מירושת אימו, הנאמדת במיליוני ₪ רבים להגיע לסוזי. 

בהמשך, הוא חש משועשע למדי משני הסטיבים, וחשב לעצמו שאולי לחדש את הקשר עם רג'ינה מהמשרד, איתה חטא כמה פעמים בעבר הרחוק ובעבר הבינוני… הוא חייך לעצמו עת דמיין כיצד סוזי תגלה שהיא די ענייה, אם תחליט לאחד תחת קורת גג אחת את שני הסטיבים ואת עצמה.   

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
דילוג לתוכן