עזריאלנט - עורך דין גירושין - להתגרש ברגישות ובתבונה
דף הבית גירושין וגט בישראל טיפים למתגרשים מאמרים פרסומים שלנו דיני משפחה ייעוץ מיידי אודות חברת עו"ד עזריאלנט

לייעוץ משפטי מיידי
מעורך דין לגירושין
חייגו אלינו 1-800-60-90-80
24 שעות - 7 ימים בשבוע

עו"ד עזריאלנט בתקשורת:

פלילים

הוזמנת לחקירה? המשטרה מחפשת אותך? נחקרת? נעצרת? הוגש נגדך כתב אישום? הלחץ והבלבול השתלטו עליך? נדמה לך שעולמך חרב עליך? - זה בדיוק הזמן לעצור, לחשוב בהגיון, ולפעול בצורה נבונה, שתציל אותך מסבל ועגמת נפש מיותרים, ובמיוחד מהרס עתידך.

למרות שהמשטרה פועלת בדרך כלל במקצועיות ובהגינות, לא תמיד נחשפת האמת. לא כל מי שיושב במעצר או במאסר אכן ביצע עבירה, ולא כל מי ששוחרר או זוכה הוא באמת חף מפשע. בהרבה מקרים תוצאות החקירה (שחרור או מעצר), תלויות בהתנהגותך במהלך החקירה, יותר מאשר בשאלה האם ביצעת את העבירה המיוחסת לך אם לאו...

אנשים רבים, אשר נקלעים למצב ביש זה, אינם מתנהגים באופן האחראי המתבקש מהמצב, ועושים כבר בשלבי החקירה הראשונים, טעויות שעלולות לעלות להם ביוקר, הן מחמת אי ידיעת זכויותיהם ואי הבנת המצב בו הם נמצאים, והן כתוצאה מהלחץ הנפשי והפסיכולוגי בו הם נתונים.

על מנת לסייע לך להתגבר על הלחצים, ולאפשר לך להבין את מצבך ואת דרכי ההתמודדות הנכונות בעניינך, חיברנו עבורך את תוכן האתר, ואנו מציעים לך לקרוא אותו בעיון רב מתחילתו ועד סופו, שכן יש קשר הדוק בין כל חלקיו.

מצבך בשלבי החקירה והמעצר הינו עדין ומורכב. כל טעות עלולה לסבך אותך ולדרדר את מצבך. אנו מייעצים לך, בכל פה, לשכור לך עורך דין המתמחה בפלילים מוקדם ככל האפשר! מיד עם מעצרך אתה זכאי להתקשר טלפונית לעורך דין, ופרט למקרים חריגים, אין למשטרה זכות לעכב את פגישתך עמו. אם ידך אינה משגת לשכור לעצמך עורך דין על פי בחירתך, ומצבך הכלכלי מצדיק זאת, תוכל לקבל עורך דין מהמדינה- את מגוון השיקולים לבחירת עורך דין המתאים לך ולמצבך מפורטים בפרק הדן בבחירת עורך דין.

במקרים רבים עצה טובה אחת של עורך דין, בזמן החקירה, תוכל להביא לך יותר תועלת מאשר סוללת עורכי דין מעולים בזמן המשפט… למותר לציין, שהרבה יותר מועיל, פחות מביך ובוודאי גם זול יותר, להבהיר את הדברים כבר בשלבי החקירה, ולנסות למנוע את העמדתך לדין.

אם נראה לך ש"המצב קשה", מפני שהראיות כנגדך עלולות לסתום את הגולל על הוכחת חפותך, עדיין תוכל להימנע מהרשעה אם תקרא בעיון רב את הפרק הדן בתסקיר המבחן .

בכל מקרה כדאי לך להתעלם לחלוטין מכל מיני "עצות" שתקבל מהשוטרים ומעצירים אחרים, שהרי השוטרים אינם בהכרח לטובתך, והעצירים לא היו נמצאים כלל בבית המעצר לו עצותיהם היו כל כך טובות ומועילות. סביר להניח שהם היו משתמשים בעצמם באותן "עצות טובות" ומשתחררים מהמעצר זה מכבר…

מילות המפתח שאתה חייב לשנן הן אסטרטגיה ואינטגרציה. עלייך לבנות, יחד עם עורך דינך, אסטרטגיה שעל פיה תנהלו את המהלכים מהשלב הנוכחי ועד הסיום המוצלח - שחרור, זיכוי או גזר דין ללא הרשעה. התשתית הראויה לבניית אסטרטגיה מנצחת היא אינטגרציה מלאה של כל העובדות והנתונים הרלוונטיים לעניינך. להבנת עניין זה, חיוני לקרוא את כל חלקי האתר, ולא רק את אותם נושאים שנראים חשובים כרגע!

לסיכום, אם תגייס עכשיו את כל יכולתך להבין את מצבך, תבחן את האופציות האמיתיות הפתוחות בפניך, ותסתייע בייעוץ נכון, סביר שתחסוך מעצמך טעויות העשויות לסכן את עתידך ואת חירותך בשנים הקרובות…

קבלת ייעוץ משפטי
לייעוץ משפטי מיידי מעורך דין לגירושין
חייגו אלינו 1-800-60-90-80
24 שעות - 7 ימים בשבוע
לייעוץ מידי בדואר אלקטרוני
הקליקו כאן

שיתוף עמוד זה ברשתות החברתיות:

סניפים ארציים - חברת עזריאלנט עורכי דין גירושין - חלק 2
פרסומים - חברת עזריאלנט עורכי דין גירושין
אודות חברת עורכי דין גירושין - עזריאלנט
טלפון חברת עורכי דין גירושין עזריאלנט
פרסומים - חברת עורכי דין גירושין - עזריאלנט
מספר טלפון שיחת חינם - עזריאלנט: עורכי דין גירושין
הסכמי גירושים דוגמה של הסכם גירושים
הסכמי גירושים טפסים ליישוב סכסוך
copyright
סקר החודש:
מהם דמי המזונות
הראויים לילד אחד?
עד 1000 ש"ח
1001 - 1500 ש"ח
1501 - 2000 ש"ח
מעל 2000 ש"ח

צפה בתוצאות הסקר
תל אביב
ז'בוטינסקי 24 (פינת דיזינגוף 217)
טל' 03-5277088, פקס 5277099
חיפה
פל-ים 2, בניין אורן, קומה שלישית
טל': 04-8666030, פקס 8666050
ירושלים
עמק רפאים 43 א', קומה שלישית,
המושבה הגרמנית, ירושלים
טל' 02-6250150, פקס 6244221
באר שבע
פסאז' רסקו, 121, (קומת חנויות)
טל' 08-6288966, פקס 6288967
כל הזכויות שמורות © azr.co.il 2002-2017 - חברת עורכי הדין עזריאלנט, מומחים לענייני גירושין | גוגל+‏