גירושין ברגישות, בנחישות ובתבונה, תוך הגנה על ילדיך, עסקיך, נכסיך וזכויותיך

פורום גירושין

פורום גירושין מסוכן כמעט כמו פורום ניתוחי לב – אם בדעתך לפעול על פי העצות המצויות בו.

פורום גירושין הוא מקום מפגש חביב בין מועמדי גירושין, לכאלו שעברו תהליך גירושין או נמצאים בהליכי גירושין מתקדמים. לא אלו ולא אלו מבינים באמת בהליכי גירושין. לא כל מי שעבר ניתוח לב פתוח מבין בניתוחי לב ולא כל מי שעבר גירושין הופך להיות מומחה גירושין. המומחיות האמיתית בהליכי גירושין היא של עורכי דין גירושין מומחים, וברור שהם אינם חולקים סודותיהם עם המתגרשים – הם פשוט מביאים את התוצאה הרצויה.

הליך גירושין אינו בית ספר למשפטים או לכלכלה או לפסיכולוגיה. מי שעבר גירושין אינו יכול לראות כלל את הקשר הסיבתי בין מהלכים שננקטו ובין תוצאות גירושין שהושגו, למרות שהוא חושב אחרת…. מי שיש לו את כל התשובות הם עורכי הדין לענייני גירושין ובעלי מקצוע נוספים, שהשיגו את התוצאות עליהם מדווח מי שעבר גירושין במסגרת פורום גירושין. לפיכך עולה השאלה מדוע לא לפנות ישירות לאותו עורך דין גירושין, ולא לשעות ל"עצות החכמות" העולות באתר פורום גירושין.

יתר על כן, סביר להניח כי במסגרת פורום גירושין ינסו עורכי דין גירושין, שלא מהשורה הראשונה, לקבל מחמאות מלקוחותיהם המרוצים, לכאורה. האם באמת יש משמעות למחמאות בשעה שאותו משתתף פורום גירושין לא השווה בין עורכי דין שונים – יתכן והתוצאה אצל עורך דין גירושין אחר יכולה להיות טובה יותר.

לסיכום, פורום גירושין הוא מקום מפגש חביב, מרתק ומשעשע. יתכן שאפשר למצוא באתרי פורום גירושין נחמות, חיזוקים או בני זוג הנמצאים במצבך. יחד עם זאת פורום גירושין אינו תחליף לקבלת יעוץ רציני מעורך דין גירושין רציני. אם בכוונתך לפעול לפי עצות של פורום גירושין, כדאי לך להכין עורך דין גירושין, שייחלץ אותך מהטעויות שעשית…

בימים אלו אתם שוהים יותר זמן בבית בחברת בן או בת הזוג והילדים.
מצב זה מחדד ומקצין את מערכת היחסים ביניכם.
חלק מכם ישפרו ויעצימו את יחסיהם עם בן הזוג.
מאידך, חלק אחר יבין שאין לכם עתיד משותף, ועדיף שתיפרדו בהקדם.
בנסיבות אלו, עורך דין אברהם עזריאלנט מציע לכם שירות ייעוץ טלפוני מידי, בנושאי גירושין, ללא כל צורך להגיע למשרדינו.
כך תוכלו לפתח אסטרטגית גירושין רגישה, נחושה וחכמה, בצד נקיטת צעדי הכנה לגירושין וקידום פעולות דחופות. שרות ייחודי נוסף העומד לרשותכם הוא סיעור מוחות טלפוני, עם כמה עורכי דין בכירים, לפתרון בעיות גירושין סבוכות של מנהלים, אנשי הייטק, עצמאיים, יזמים ואחרים.
חייגו עכשיו: 0522-809080, או 1-800-60-90-80, ונשמח לסייע לכם.​

דילוג לתוכן