עזריאלנט - עורך דין גירושין - להתגרש ברגישות ובתבונה
דף הבית גירושין וגט בישראל טיפים למתגרשים מאמרים פרסומים שלנו דיני משפחה ייעוץ מיידי אודות חברת עו"ד עזריאלנט

לייעוץ משפטי מיידי
מעורך דין לגירושין
חייגו אלינו 1-800-60-90-80
24 שעות - 7 ימים בשבוע

עו"ד עזריאלנט בתקשורת:

עורך דין גירושין בחיפה

הצג מפה גדולה יותר

חברת עורכי דין גירושין ומשפחה עזריאלנט לישראל, סניף חיפה והצפון:

שדרות פלי"ם 2

חיפה

טלפון: 04-8666030

גירושין בחיפה והצפון

אם ברצונך לפתוח בהליכי גירושין בחיפה, קריות, עכו, נהרייה, קריית שמונה, עפולה, טבריה, צפת, כרמיאל, חדרה, עליך להבין את השוני בין הליכי גירושין במחוז חיפה ובמחוז הצפון, לבין הליכי גירושין בתל אביב ובאזורים אחרים בישראל.

איזור חיפה והצפון מאופיין על ידי מספר רב של בתי משפט לענייני משפחה, שברובם מכהנים מספר שופטים.

קיימים 6 בתי משפט לענייני משפחה באזור חיפה והצפון:

  • בית המשפט לענייני משפחה חיפה.
  • בית המשפט לענייני משפחה קריות.
  • בית המשפט לענייני משפחה חדרה.
  • בית המשפט לענייני משפחה נצרת.
  • בית המשפט לענייני משפחה קריית שמונה.
  • בית המשפט לענייני משפחה טבריה.

לשם השוואה: במרחב תל אביב קיים רק בית משפט אחד לענייני משפחה!

העובדה כי קיימים מספר בתי משפט למשפחה בחיפה והצפון מאפשרת גמישות בבחירת המותב שידון בעניינך וממחישה שבעתיים את הצורך שעורך דין גירושין יכיר היטב את כל בתי המשפט לענייני משפחה בחיפה והצפון, יכיר את ההרכבים השיפוטיים – וכפועל יוצא את המקום הנכון בו רצויי להתדיין בענייני גירושין במחוזות חיפה והצפון. לרוב, "בחירה נכונה" של המותב השיפוטי יש בה כדי להשפיע רבות על תוצאות תיק גירושין.

בדומה, ענייני גירושין בחיפה ובצפון מתבררים גם בבתי הדין הרבניים. בשונה מאזור תל אביב למשל, בחיפה והצפון ישנם מספר בתי דין רבניים: בית הדין הרבני חיפה, בית הדין הרבני צפת, בית הדין הרבני טבריה. עורך דין לענייני גירושין בחיפה והצפון צריך להכיר גם את בתי הדין הרבניים, ההבדלים בניהם, ההרכבים השיפוטיים ודברים נוספים.

רק אינטגרציה בין הכרת בתי המשפט לענייני משפחה בחיפה והצפון, בתי הדין הרבניים בחיפה והצפון, ההרכבים השונים ויכולת אבחנה חדה בין מכלול הגורמים הפועלים תוביל לניהול תיק גירושין באופן אופטימלי.

פירמה גדולה של עורכי דין המורכבת ממספר סניפים בארץ, הפועלת בסיעור מוחות והכרת גישות שונות בבתי משפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים, יש בה כדי לסייע להצלחת תיק גירושין בחיפה והצפון. כך למשל, גישות שונות המתקבלות בבית המשפט לענייני משפחה בתל אביב עשויות להתקבל בבית המשפט לענייני משפחה בחיפה והצפון. אולם, עורך דין גירושין בחיפה והצפון המתמחה בתחום הגירושין ידע על סמך מקצועיותו ומומחיותו בתחום היכן ומתי ליישם גישות שיפוטיות ואסטרטגיות שונות.

מאפיין נוסף של גירושין בחיפה והצפון הוא העובדה שבחיפה ישנה כמות גדולה של עורכי דין שבחרו להתמחות בנושא גירושין אל מול כמות קטנה, יחסית לתל אביב, של לקוחות שמבקשים לנקוט בהליכי גירושין. מצב זה גורם לתחרות רבה בין עורכי הדין באזור חיפה והצפון שלפרקים גוררת הבטחות שווא ואכזבה של הלקוחות המתגרשים. כיוון שהליכי גירושין הם מאד משמעותיים למרבית האנשים כסמן להמשך חייהם עולה כי בחירת עורך דין גירושין בחיפה היא מורכבת יותר מאשר במקומות אחרים.

יתר על כן, כאמור, ריבוי בתי המשפט לענייני משפחה באזור חיפה והצפון, ושונות מסוימת שקיימת ביניהם, מביאה לצורך להכיר כל אחד מהם כדי לאפשר מתן שירות טוב יותר.

ריבוי עורכי דין גירושין, אל מול מיעוט יחסי של מתגרשים, גורם לתופעה נוספת האופיינית לאזור חיפה והצפון והיא פתיחת משרדי עורכי דין גירושין חדשים, חדשות לבקרים, בידי עורכי דין שלא הצליחו להשיג משרה במשרדים הוותיקים והמנוסים. ממדיה של תופעה זו מחייבים בחירה קפדנית של עורך דין גירושין שיתאים לך, ולפיכך כדאי לך לבחון היטב את עורך הדין ואת הפירמה האמורים לייצג אותך!

להלן מספר תוצאות שהושגו על ידנו בנושא גירושין באזור חיפה:

אישה, ממחוז חיפה והצפון, קיבלה, במסגרת פירוק השיתוף בהליך גירושין, 100% מבית מפואר, ששוויו מיליוני ₪. כאשר בדרך, שלא תפורט מטעמים ברורים, נפל הבעל למלכודת והודה הבעל כי כספי הדירה ניתנו ע"י הורי האישה כהלוואה.

אישה, תושבת חיפה, העלילה עלילת שווא על בעלה וטענה שהוא מכה אותה והגישה תלונה במשטרה, כהכנה להליכי גירושין. הוגש נגדו כתב אישום חמור. לאחר הליכים ארוכים, בהם התברר כי מדובר אך בהכנה להליכי גירושין, הבעל זוכה, ובית הדין הרבני בחיפה קבע, במסגרת פסק הדין לגירושין כי אישה שהעלילה עלילות שווא על בעלה אינה זכאית לא לכתובה ולא לחלוקת רכוש שוויונית, ומשכך חלק הארי של הרכוש ניתן לבעל.

אישה, שבית הדין הרבני בחיפה פסק לה מזונות אישה, חויבה להשיבם עת על סמך ראיות שנתגלו לבעל באינטרנט הוכח כי האישה עובדת כנערת ליווי. כן כפה עליה בית הדין הרבני בחיפה גירושין.

אישה שנישאה לבעל שלו דירת מגורים על שמו מלפני הנישואין. לאחר ארבע שנות נישואין נקט הבעל להתגרש. בסיום ההליך קיבלה האישה מחצית מהדירה...

לסיכום: תיק גירושין באזור חיפה אינו זהה לתיק גירושין במחוזות אחרים, ולפיכך יש לבחור את עורכי הדין שיטפלו בגירושין שלך בהתאמה למאפייני גירושין במחוז זה.

הנושא הקודם הנושא הבא
קבלת ייעוץ משפטי
לייעוץ משפטי מיידי מעורך דין לגירושין
חייגו אלינו 1-800-60-90-80
24 שעות - 7 ימים בשבוע
לייעוץ מידי בדואר אלקטרוני
הקליקו כאן

שיתוף עמוד זה ברשתות החברתיות:

סניפים ארציים - חברת עזריאלנט עורכי דין גירושין - חלק 2
פרסומים - חברת עזריאלנט עורכי דין גירושין
אודות חברת עורכי דין גירושין - עזריאלנט
טלפון חברת עורכי דין גירושין עזריאלנט
פרסומים - חברת עורכי דין גירושין - עזריאלנט
מספר טלפון שיחת חינם - עזריאלנט: עורכי דין גירושין
הסכמי גירושים דוגמה של הסכם גירושים
הסכמי גירושים טפסים ליישוב סכסוך
copyright
סקר החודש:
מהם דמי המזונות
הראויים לילד אחד?
עד 1000 ש"ח
1001 - 1500 ש"ח
1501 - 2000 ש"ח
מעל 2000 ש"ח

צפה בתוצאות הסקר
תל אביב
ז'בוטינסקי 24 (פינת דיזינגוף 217)
טל' 03-5277088, פקס 5277099
חיפה
פל-ים 2, בניין אורן, קומה שלישית
טל': 04-8666030, פקס 8666050
ירושלים
עמק רפאים 43 א', קומה שלישית,
המושבה הגרמנית, ירושלים
טל' 02-6250150, פקס 6244221
באר שבע
פסאז' רסקו, 121, (קומת חנויות)
טל' 08-6288966, פקס 6288967
כל הזכויות שמורות © azr.co.il 2002-2017 - חברת עורכי הדין עזריאלנט, מומחים לענייני גירושין | גוגל+‏